Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex - gumové stahovací pásky s korálky

Elektro Sex - gumové stahovací pásky s korálky
Elektro Sex - gumové stahovací pásky s korálky
Model: ELSKPS3k
Dostupnost: Na skladě
Cena: 429Kč
Cena bez daně: 429Kč

Gumové stahovací pásky jsou dalším variabilním příslušenstvím, které lze použít se všemi zdroji ze série Elektro Sex Kit. Pásky jsou samostatné. Variabilita použití je vysoká, a to především díky tomu, že pásky jsou vytvořeny hadičkami libovolně stahovatelnými a použitelnými na různých částech těla. Korálky navíc vytváří příjemný tlak a trošku jiný pocit při elektroimpulzech než klasické pásky bez korálků. Použití záleží jen na Vaší fantazii a chuti.

Délka pásků cca 13cm.

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: