Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex zdroj s dotykovým displejem

Elektro Sex zdroj s dotykovým displejem
Elektro Sex zdroj s dotykovým displejem
Dodání: 2 - 3 dny
Model: ELSTU2
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1.989Kč
Cena bez daně: 1.989Kč

Nový moderní designový typ zdroje s LCD dotykovým displejem, který Vám přinášíme pro Vaše elektrohrátky. Je kompatibilní se všemi doplňky, které u nás najdete, kromě příslušenství pro značkový elektrosex Mystim. Tento zdroj je duální, což znamená, že můžete použít každý výstup zvlášť nebo oba současně a to i s možnosti odlišného ovládání každého výstupu. Můžete použít zároveň dva různé typy příslušenství současně (např. sondu a kroužky, kolík a Wartenbergovo kolečko, nápslat a dilatátor, atd.), výběr a možnosti jsou jen na Vás a Vaší fantazii. Zdroj má 12 základních módů a 20 stupňů intenzity. Změna stupně impulzů v daném módu se mění pomocí + a -. Zdroj je velmi snadno ovladatelný, lehký a kompaktní. Funguje  na dobíjení přes USB stejně jako Váš telefon, takže si lze vychutnat elektrostimulaci i kdekoliv na cestách.

Výhodou tohoto typu zdroje jsou dva výstupy, díky nimž lze připojit dvě různá příslušenství naráz a lze ovládat oba výstupy separátně s různými módy a intenzitou.

Součástí balení:

. 1x  zdroj 

. nabíjecí kabel

. adaptér + 4ks elektrod s propojovacími kabely 

. dotyková tužka na obrazovku

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: