Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro dilatátor hladký se zdrojem

Elektro dilatátor hladký se zdrojem
Elektro dilatátor hladký se zdrojem Elektro dilatátor hladký se zdrojem Elektro dilatátor hladký se zdrojem Elektro dilatátor hladký se zdrojem
Model: ELSKDl2
Dostupnost: Na skladě
Cena: 699Kč
Cena bez daně: 699Kč

Tento elektro dilatátor je určen pro pány a jejich uretrální hrátky. Dilatátor je vyroben z nerezové leštěné oceli, vsouvací část má průměr 8 mm. Celková délka dilatátoru je 18 cm. 

Součástí balení je :

                                   Dilatátor rovný délky 18 cm a průměru 8 mm

                                   Zdroj ve tvaru vajíčka

                                  1 ks knoflíkové baterie 

Velkou výhodou zdroje je docela velká intenzita elektrošoků i při kompaktní velikosti zdroje a provozu na knoflíkovou baterii a zároveň velmi jednoduchého intuitivního ovládání, kdy nemusíte dlouze přemýšlet nad tím, co kde zmáčknout. Navíc lze volit mezi silnějšími šoky za dělší časový úsek (slow) nebo jemnějšími jehličkovými šoky v kratších časových intervalech (fast). Oba druhy elektrošoků lze ještě regulovat na intenzitu. Poslední velkou východou je možnost volby, zda si elektrošoky pustíte pouze do požadovaného nástavce (např. polštářků, anální sondy, kroužků na penis, svorek, apod.) (in) nebo použijete celou kovovou část těla zdroje k dráždění kdekoliv na těle bez jakýchkoliv drátů (out), např. přejížděním po stehnech, chodidlech či břiše či zadečku.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: