Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex multifunkční kabel

Elektro Sex multifunkční kabel
Elektro Sex multifunkční kabel Elektro Sex multifunkční kabel
Model: ELSKW
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Cena: 185Kč
Cena bez daně: 185Kč

Nestačí Vám na zdroji dva výstupy na dvě příslušnství? Potřebujete nebo chcete mnohačetnou stimulaci, ale nechcete další zdroj? Máme pro Vás řešení v podobě multifunkčního kabelu, který umožňuje zapojení až 5 různých příslušenství do jednoho zdroje najednou. A to už bude dobrá jízda. Kabel je vhodný na všechno příslušenství a všechny námi prodávané zdroje vyjma příslušenství a zdroje Mystim.

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: