Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex Pen Wand

Elektro Sex Pen Wand
Elektro Sex Pen Wand Elektro Sex Pen Wand Elektro Sex Pen Wand
Model: ELSPW1
Dostupnost: Na objednávku
Cena: 899Kč
Cena bez daně: 899Kč

Zcela vyjiměčný typ elektro stimulátoru, který Vám nyní přinášíme pro Vaše elektrohrátky. Tento přístroj je jedinečný předvším proto, že je nejen vhodný jak pro začátečníky tak i pokročilé, ale především pro svou kompaktnost. Jeho předností je kromě elektro stimulace i schopnost regenerace, jelikož původně byl vyvinut jako alternativa akupunktury. Přístroj je vybaven dvěma různými nástavci a devíti stupňi intenzity.

 

Součástí balení

1 zdroj

2 různé nástavce

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: