Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Roubík O roubík s měnitelnými kroužky

Roubík O roubík s měnitelnými kroužky
Model: RO3
Dostupnost: Na skladě
Cena: 670Kč
Cena bez daně: 670Kč

O roubík klasický je dalším z naší řady speciálních roubíků. Je vděčným pomocníkem k trápení ústní dutiny partnera. Řemínek je stavitelný a je vyroben z  pevné černé hovězí kůže. Roubík je dodáván se dvěma vyměnitelné kroužky, jeden je potažen kůží, druhý je latexový. Průměr koženého kroužku 40 mm, průměr latexového kroužku 45 mm.

Upozornění: Vzhledem k tomu, že se roubík drží v ústech zuby, je vhodné se zvláště u tohoto modelu vyvarovat se příliš prudkým pohybům nebo nárazům, aby nedošlo k nepříjemnému zranění.

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: