Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Kožené důtky s dřevěnou rukojetí T12

Kožené důtky s dřevěnou rukojetí T12
Kožené důtky s dřevěnou rukojetí T12
Model: DDT12
Dostupnost: Na objednávku
Cena: 919Kč
Cena bez daně: 919Kč

Tyto exluzivní rázné důtky jsou unikátní jednak výběrem dřeva ze stromu škumpa s nádhernou originální kresbou, která se již nikdy nebude v nabídce opakovat proto s jejich koupí neotálejte. Rozhodli jsme se vyrábět pro Vás unikátní pomůcky, které budou v počtu nanejvýš několika kusů a stejné již nebude možné zakoupit. Tyto důtky nejsou vhodné pro začátečníky.

Délka třásní: 45 cm

Počet pramenů: 23 ks

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: