UPOZORNĚNÍ

Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit'' potvrzuji, že:

Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.                                                       

Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem. 

Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.

Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Anální rozevírací hruška zamykatelná

Anální rozevírací hruška zamykatelná

Anální rozevírací hruška zamykatelná je moderní bezpečnou hračkou inspirovanou středověkým mučícím nástrojem známého jako papežská hruška či hruška muk. Nástroj svým tvarem skutečně připomíná hrušku, je opatřen na svém užším konci stlačovacím pákovým mechanismem, který při stlačení rozevírá 3 části jako okvětní lístky. Po rozevření lze zafixovat hrušku uzamčením na zámeček. Toto lze ještě vylepšit uchycením hrušky na řetěz a teprve pak uzamčení na zámek, takže Váš svěřenec je jen ve Vaší moci.

Hrušku lze použít jak ve vagíně, tak i análním otvoru, pro který je navržena především. Z análu nelze při rozevření vyndat, z vagíny dle velikosti při rozevření by vyndat šla, hovoříme však o krajním případě, kdy uživatelky jsou zvyklé na fisting.

Upozornění: Hruška má v zavřené poloze cca 40mm, v rozevřené maximální poloze cca 60mm. Celková délka je 14cm, zásuvná část má 11cm. Hruška váží cca 700g. Hruška sice nemá žádné ostré hrany, ale jen zaoblené a nepřekrývající se, nicméně při zavírání zpět do výchozí polohy by mohlo v krajním případě dojít ke skřípnutí sliznice, proto je vhodné používat hrušku s kondomem. Rozevírání nelze regulovat, jelikož se jedná o stlačovací pákový mechanismus - hruška se tedy ihned rozevře do maximální polohy. Problém je spíše při zavírání, při stlačení mechanismu se zavře velmi prudce. Doporučujeme před prvním použítím dobře natrénovat a dostat mechanismus a ovládání do ruky (lze natrénovat pomalé zavírání) a je proto více než vhodné používat hrušku s kondomem.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Zobrazeno: 5259
  • Výrobce: China
  • Kód výrobku: AHR
  • Bonusové body: 2679
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 679Kč
  • Cena bez DPH: 2 679Kč