Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Pain&Pleasure vibrátor Magic

Pain&Pleasure vibrátor Magic
Pain&Pleasure vibrátor Magic
Model: VMag-1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 999Kč
Cena bez daně: 999Kč

Vibrátor Magic je vyrobený z lékařského silikonu, jeho povrch je opravdu jemný a velice příjemný na dotek díky svému tvaru dosáhne na všechny důležité místa. A když si k tomu ještě představíte 6 rychlostí a 7 různých vibračních módů,které je možné různě přepínat, pak si můžete být jisti, že Vás tento velice tichý ale výkonný společník dostane  až na vrchol rozkoše.Doba provozu na jedno nabití až 2 h.

Délka (zasouvatelná) 12 cm až  po výstupek na G-bod, délka včetně výstupku na G-bod až po rukojeť 16 cm. Celková délka 23,5 cm

Šířka 4 cm

Součástí balení je velice stylová dárková krabice a  kabel k nabíjení. 

Vybrátor se nabíjí pomocí USB kabelu, třeba z noteboku či jiného zařízení s USB portem. 

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: