Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Anální kolík AK7

Anální kolík AK7
Anální kolík AK7 Anální kolík AK7
Model: AK7
Dostupnost: Na skladě
Cena: 159Kč 59Kč
Cena bez daně: 59Kč

Dostupné varianty:


* Barva:

Tento silikonový kolík je dlouhý 70 mm, průměr v nejširším místě má 25mm a špička má jen 12mm. Je to velice pěkná hračka na feminizaci vašeho partnera,ale lze využít pro oba partnery, pro svou velikost vhodný také na double penetration.Díky tomu že je do poloviny dutý můžete nasadit na prst a používat jako prodloužený prst a dráždit tak partnerovu prostatu. (G bod)

Jedná se o poslední kusy, většinou rozbalené a použité na focení.

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: