Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Rozporka kovová nastavitelná

Rozporka kovová nastavitelná
Rozporka kovová nastavitelná Rozporka kovová nastavitelná
Model: ROZK2
Dostupnost: Na objednávku
Cena: 1.490Kč
Cena bez daně: 1.490Kč

Luxusní nastavitelná rozporka vyrobena z nerezové oceli s šesti kroužky. Rozporku lze snadno nastavit od délky 64 cm, vždy po 3 cm, až do délky 94cm. Rozporka se používá k omezení pohybu či udržení svěřence v pozici s roztaženýma nohama či rukama pro další hrátky.

Rozporka se skládá ze tří částí. Délka rozporky v rozloženém stavu jen 37 cm, což je její nejdelší část, takže tři části rozporky lze bez problému schovat třeba i do větší kabelky..

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: