Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Rákoska španělka - typ 2-8

Rákoska španělka - typ 2-8
Rákoska španělka - typ 2-8
Model: RCT2-8
Dostupnost: Na skladě
Cena: 449Kč
Cena bez daně: 449Kč

Klasická rákoska španělka tentokráte v novém vylepšeném provedení - konce zahlazeny a zaobleny, kolínka vyhlazena a celá rákoska je napuštěna olejem, takže je pružnější a nevysychá tolik. Rákoska je legendou pro Vaše výpraskové chvíle. Délka cca 70-73cm, průměr 7-9mm.

!!! Upozornění !!!: Jedná se o příroní materiál - travinu, který pracuje a praská jednak vysycháním a jednak používáním.Pro prodloužení životnosti tento mateirál vyžaduje pravidelnou údržbu. Jelikož dochází k vysychání, je třeba jej čas od času na chvíli namočit do vody, aby nasál vlhkost a získla zpět pružnost, a pravidelně 1x týdně ošetřovat olejem na dřevo. I přes údžbu a správné zacházení se jedná o spotřební materiál.

 

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: