Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Stainless Steel penis plug UR11

Stainless Steel penis plug UR11
Stainless Steel penis plug UR11
Model: UR11
Dostupnost: Na skladě
Cena: 419Kč
Cena bez daně: 419Kč

Vsuvka je ručně vyráběna z chirurgické nerezové oceli. Povrchová úprava je dosažena pouze ručním vyleštěním, kov není pochromován ani poniklován. Vsuvka je tvořena 5 kuličkami s postupně se zvětšujícím průměrem.

Celková délka je 150mm

Průměr vsuvkové části 6mm v haldké části, přes kuličku 10mm.

Upozornění: při používání uretrálních vsuvek či jiných pomůcek dbejte nejvyšší opatrnosti, aby nedošlo k nechtěnému a nepříjemnému poranění. Nikdy se nesnažte zasouvat předměty do močové trubice násilím. Doporučuje se používat lubrikační gel. Všechny nástroje po použití dezinfikujte.

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: