Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Pás cudnosti-Holytrainer

Pás cudnosti-Holytrainer
Pás cudnosti-Holytrainer
Model: CB-holy-1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1.290Kč
Cena bez daně: 1.290Kč

Dostupné varianty:


* Barva:

Tento pás cudnosti je kopii švýcarského pásu cudnosti Holy Trainer, některé části však byly mírně pozměněny. Je taktéž vyroben z měkčeného polykarbonátu, takže by neměl tolik tlačit během nošení. Kroužky na varlata mají atypický nesymetrický tvar. Tento pás cudnosti je často v diskuzích označován jako nástupce pásů CB-6000, právě pro svůj inovativní design,měkčený polykarbonát a jiné příjemné změny. 

vnitřní průměry kroužků: 47, 50 a 55 mm

rozměry klícky: délka 8 cm, šířka 3.2cm

Balení obsahuje:

3 kroužky různých velikostí

1 klícku na penis

1 zasouvací zámek se 2 klíči

 

Čištění: pro vyčistění používejte pouze mýdlovou vodu, nepoužívejte čistící prostředky určené pro domácnost ani žádné jiné desinfekční prostředky, aby nedošlo k narušení plastového povrchu.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: