Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Komplet kožených pout a obojku

Komplet kožených pout a obojku
Model: PKSet2
Dostupnost: Na skladě
Cena: 2.249Kč
Cena bez daně: 2.249Kč

Luxusní červeno černý komplet celokožených pout a obojku. Obojek i pouta jsou uzamykatelné na zámečky. Obojek má 3 D kouržky pro variabilutu připoutání, zapínatelný je od 30 do 43cm, šířka obojku je 5cm. Pouta mají 1 D koužek pro připoutávání, šířka pout je 6cm. Pouta na zápěstí jsou zapínatelná od 18 do 25cm, pouta na nohy od 20 do 30cm. Výhradně ruční práce, vysoce kvalitní kůže i zpracování, pro milovníky luxusu a kvality.

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: