Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Klekačka s červeným polstrováním

Klekačka s červeným polstrováním
Klekačka s červeným polstrováním
Model: Klek-1c
Dostupnost: Na skladě
Cena: 4.890Kč
Cena bez daně: 4.890Kč

Klekačka může sloužit jako multifunkční BDSM nábytek, který vyzužijete třeba jako trestnou lavici nebo jako znehybňovací lavici při análních či vaginálních hrátkách nebo nuceném sexu. Subíci mohou rovněž pohodlně uctívat třeba nožičky své Madam apod. Využití záleží jen na Vaší fantazii. Klekačka je vyrobena ze smrkového dřeva, má 3 poutací oka na každé straně. Je mořena do barvy Ebenu, tedy dává viniknout kresbě dřeva. Je polstrovaná červenou koženkou, která vytváří velice pěkný kontrast. Tato klekačka je dimenzovaná  pro osoby od cca 155cm do 185cm a 130 kg (vyšší jedinci se již tak pohodlně cítit nebudou, ale využívat ji mohou také). 

Pozn.: pouta ani karabiny nejsou součástí nabídky. Je možné je však dokoupit  zvlášť. 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: