Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Dodací informace

Časové dostupnosti zboží jsou uvedeny přímo u konkrétních položek v e-shopu. Pokud objednáváte více položek s různou dostupností, pro celou objednávku platí dostupnost nejdelší z nich. V den obdržení všech položek od dodavatelů, všechny vámi objednané položky odešleme na Vaši adresu, jako kompletní objednávku v jednom balíčku a o odeslání vás budeme informovat e-mailem. V některých případech je možné celkovou objednávku rozdělit a odeslat pouze skladové položky a po naskladnění zbytku objednávky odeslat druhý balíček. V takovém případě nás prosím kontaktujte e-mailem. Položky označené Skladem odesíláme v den přijetí objednávky, nebo následující pracovní den. U nákupu nad 2000 Kč, máte dopravu zdarma a u nákupu nad 2300 Kč máte nárok na dárek, který si samy vyberete. Položky ze kterých je možné si dárek vybrat zasíláme obratem na Váš e-mail, který jste uvedli v objednávce.

Jsme si vědomi poněkud delších dodacích termínů pro některé zboží, které se pohybují v rozmezí 2 - 5 týdnů. Důvodem je to, že se jedná zpravidla o produkty vyráběné na zakázku, která se na základě objednávky teprve vyrábí. Jsme internetový obchod, který nemá kamennou pobočku, tedy kapacita skladu je omezená, tedy i značnou část sériově vyráběných věcí přeobjednáváme ze skladů našich dodavatelů.

info@pain-and-pleasure.cz

Děkujeme za pochopení