Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Akční nabídka

Elektrosex

Vložil název: datum 08.Září, 2018 . .

Elektrosex

Elektrosex a příslušenství, jak ho používat a jaké příslušenství zvolit dle praktiky? 

Hodně lidí zajímá, jak tato zařízení fungují, kde na těle je lze použít, jak silné jsou impulsy a spousta dalších věcí. Proto jsme se rozhodli napsat tento článek a částečně tak odpovědět alespoň na některé Vaše otázky.

Electro Sex Kit II

 

V naší nabídce naleznete poměrně širokou nabídku zdrojů i příslušenství. Začněme tedy u zdrojů - asi nejmenší náš zdroj je ve tvaru vajíčka a v pohodě ho schováte v dlani, je tak vhodný i na různé výlety, pracovní cesty či třeba na dovolenou. Tento zdroj má hned několik předností. Jednou z nich, jak jsme již uvedli, je jeho velikost a druhá, s tím související, je jeho síla. Ačkoliv se jedná o velice malý zdroj napájený jen z jedné ploché (hodinové baterie) na 1,5 V, tak vykazuje neskutečnou sílu. Impulzy jsou opravdu na úrovni velkých zdrojů. Další jeho předností je, že jako jediný z našich zdrojů umožňuje díky kovové části z tlačítkové strany použítí bez kabelů a dalšícho příslušenství. Jednoduše pomocí tlačítka z boku zdroje přepnete z in na out a zdroj začne probíjet do kovové části vajíčka, z druhé strany jej pak za plastovou část a boky můžete držet a rozdávat svému partnerovi elektro šoky kdekoliv na těle.Zdroj je velice intuitivní a jednoduchý na ovládání. Intenzita se ovládá pomocí otočného tlačítka z boku a je navíc možné volit mezi módy slow (silnější šoky za delší časový interval) či módem fast (kratší časové intervaly s jehličkovými šoky). Pokud s elekrosexem začínáte, tak by tato varianta pro Vás mohla být vhodnou volbou, protože si bez nutnosti zakupování dražších modelů a rozmanitého příslušenství otestujete, jak reagujete na elektro šoky na celém svém těle za pomocí tohoto malého vajíčka.

Přejít na detail produktu a fotogalerii: 

 

Elektrosex ELSK4K

Jedná se opět o typ zdroje bez digitálního displeje. Jako předchozí zdroj je rovněž kompaktní s veškerým naším elektro příslušenstvím s vyjímkou příslušenství určené pro zdroje Mystim Pure Vibes či Mystim Tension Lover. Tento zdroj je poháněn 3ks tužkových AAA baterii, ale pro častější použití doporučujeme koupit baterie dobíjecí, které Vám déle vydrží a po vybytí je možné je nabít a pak je opakovaně používat.Tento zdroj má 4 základní módy, z čehož jsou tři pulzační a jeden jehličkový, změna rychlosti ve vybraném módu se mění tlačítkem intenzita pak otočným kolečkem. Rovněž se jedná o ekonomickou variantu v základním provedení s náplastmi, kde je možné si vyzkoušet pomocí vodivých náplastí, jak Vaše tělo reaguje na elektrosex.

Přejít na detail produktu a fotogalerii: 

 

Elektrosex zdroj ELSK3

Další v pořadí je zdroj ELSK3, který má oproti svým předchůdcům výše digitální displej, a na něm jsou vidítelné Vámi zvolené módy. Tento zdroj má celkem 8 módů, které se dají přepínat v různých cyklech a jde snižovat či zvyšovat jejich intenzita. Jeho velkou výhodou je, že krom snandardu 3ks tužkových AAA baterii ho můžete napájet pohodlně, třeba ze svého Pc, notebooku, tabletu, nebo power banky pomocí USB kabelu.

 

Přejít na detail produktu a fotogalerii: 

 

Elektrosex hlavice Zeus Arcana

Poněkud netradičním zdrojem je tato masážní hlavice od firmy Master Series, u která kromě klasických vibrací a pulzací lze nezávisle spouštět i poměrně slušnou škálu elektrošoků, které jsou přenášeny přes kovové prstýnky umístněné kolem hlavice. Tato hlavice má 5 vibračních či pulzačnéích módů a 5 módů pro elektro stimulaci. Každý je pak nezávisle či v kombinaci možný regulovat co do intenzity. Hlavice je tak vhodnou hračkou třeba pro oba partnery, kdy každý může využívat jinou funkci hlavice. Velkou předností hlavice je také to, že umožňuje i takzvané řízené elektro šoky pomocí tlačítka, kterým je možné například při orgasmu jednorázově umocnit partnerův prožitek či tlačítko mačkat pravidelně v určitém sledu. Hlavice je pro opravdové fajnšmekry, protože jsme při nejvyšším stupni naměřili až 80V!!

Přejít na detail produktu a fotogalerii: 

 

Elektrosex Mystim Pure Vibes a Mystim Tension Lover

Posledními zdroji, které si tu dnes představíme, jsou značkové zdroje od firmy Mystim. Tato firma mimo jiné vyrábí i vibrátory a další pomůcky. Oba modely jsou uloženy v plastových kufrech a jsou poháněny 9V baterkou. Oproti předchozím zdrojům je zde u obou modelů možnost nastavení impulsů ze dvou výstupů a tedy nezávisle nastavení elekro impulsu pro různé části těla. To jsou shodné funkce, levnější verze Pure Vibes má možnost vývěru jen ze 3 módů a plynulou regulaci intenzity. U digitální verze Tension Lover je možné vybírat ze 7 módů, přepínat mezi jejich intenzitou, nastavit si vypnutí od pár minut až po jednu hodinu a má funkci paměti.

Přejít na detail produktu Mystim Pure Vibes: 

Přejít na detail produktu Mystim Tension Lover: 

 

 

 

Poslední aktualizace: 08.Září, 2018