Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Akční nabídka

BDSM pomůcky

Vložil název: datum 23.Duben, 2016 . .

BDSM pomůcky

BDSM pomůcky jsou nezbytným doplňkem při BDSM praktikách. Nemusíte však nutně využívat celou škálu pomůcek, které jsou na trhu. Pokud jste teprve nedávno objevil (a) svou orientaci na BDSM praktiky, je dobré si nejdříve udělat představu, co z široké škály BDSM praktik je pro Vás zajímavé a přijatelné a co naopak ne.

Biče/Důtky/Rákosky/Plácačky

Pomůcky by se daly rozdělit na několik skupin: tou první  skupinou, asi nejvíce používanou, jsou pomůcky pro výprask. Do této skupiny patří například biče, důtky, plácačky, rákosky. Tyto nástroje jsou pak více či méně modifikovány a upravovány. Například u rákosek, třeba španělka má zahnutý konec podobně jako je tomu u deštníku, či metlička - vícepramená rákoska skládající se nejčastěji ze 3-5 pramenů, smyčka - ohnutá a zapletená rákoska, konec je tak dvojitý. U důtek pak například důtky se zapletenými prameny,které jsou označovány jako "kočka", nejčastěji devítiocasá, ale může být i více pramenů, nejčastěji však lichý počet. Další ne zcela běžnou pomůckou pro svou razanci je třeba korálovka, což je nástroj zasazený v dřevěné či kožené rukojeti s kulatými prameny z kůže vycházejícími ven. Počet pramenů bývá běžně 3 ks a jejich průměr 6-10mm. Korálovka je velmi silným nástrojem, který doporučujeme jen pro zkušené uživatele. Plácačky, ať již dřevěné či kožené, jsou také velmi oblíbenými a účinými nástroji. Lze vybírat z nepřeberného množství - se zdvojenou koncovkou či jednoduchou, v různém tvarovém provedení a velikostech.

Klinik

Další skupinou, spadající pod BDSM praktiky, je klinik. Toto je velice specifická skupina, dotyčné lidi nejen vzrušují bílé pláště a asi nejznámější hra na doktora a pacienta, ale i různé lékařské praktiky, jako zasouvání dilatátorů do močové trubice penisu, a to jak klasických tak i vibračních, nebo případně ještě s elektrickým impulsem. Dále je to cévkování, klystýr, používání vaginálních nebo análních zrcátek plastových nebo kovových. Připoutání na gynekoligickém křesle či lůžku koženými pouty či popruhy, používání latexových rukavic, nebo švédské střiky.

Elektro

V řadě další skupinou související s klinikem je elektro. Jde o lidi vyhledávající hračky, co dávají elektrošoky do různých částí těla, tedy i do těch intimních. Typickým příkladem je třeba elektro dilatátor, který se zavede do močové trubice penisu a pak pomocí zdroje se do něj pouští elektro šoky v různé intenzitě. V našem e-shopu naleznete i anální sondy či velké kolíky, elektro svorky na bradavky a jiné příslušenství, do kterých je možné v různé intenzitě pouštět elektrické impulsy.

Breath play

Další, avšak ne tak rozšířenou, skupinou jsou pomůcky pro breath play. Jde o specifickou skupinu lidí dosahujících vzrušení a nejčastěji i orgasmu jen při sníženém přísunu kyslíku. Dotyční jsou často zavírání do různých vaků, nasazují si kukly umožňující opravdu jen malý přísun vzduchu, které jsou buď z latexu či z kůže a plně regulovatelné.Tyto hrátky jsou většinou pro páry, které se velmi dobře vzájemně znají či zkušené Dominy a Dominanty. Jde o nebezpečnou hru, kdy se dotyčný při chybě komunikace může opravdu udusit. Většinou je u těchto hrátek znehybněn a je opravdu zcela odkázán na osobu, se kterou hrátky podniká.

SM a DS

Společným jmenovatelem jednotlivých skupin je samozřejmě fetiš, SM a/nebo D/s vztah. Každému se líbí a vyhovuje něco jiného co se praktik týče, většinou však všichni jedinci mají zálibu v nějaké formě fetiše, třeba v latexu či v kůži, a/nebo uctívání Madam či Pána, ať již si hrají na Doktora/pacienta či Učitelku/žáka, případně Šéfa/sekretářku a jiné. Někomu postačí jen fetiš, jiný ke své spokojenosti potřebuje různé sadomasochistické praktiky, někdo preferuje psychologický efekt her a někdo potřebuje všecho dohromady. Rozmanitost je nezměrná a je jen na Vás, co právě Vám přinese tu největší rozkoš a potěšení.

 

Poslední aktualizace: 08.Leden, 2017