Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Akční nabídka

Svorky na bradavky a způsob jejich použití

Vložil název: datum 16.Srpen, 2015 . .

Svorky na bradavky a jejich použití.

Svorky na bradavky používáme při BDSM praktikách velice často, a to jak pro muže tak pro ženy. Nejčastější použití svorek je asi na bradavky, ale lze je samozřejmě použít všude na těle, třeba na břichu, vnitřní straně stehen, nebo dokonce v intimních partiích, a to jak u mužů, tak u žen. Svorek se na našem trhu prodává nepřeberné množství typů, tvarů a s různou intenzitou stisku. Na některých lze přímo nastavit jak silný stisk bude, či jde v případě potřeby i přidat různé závaží či dát svorky jednu přes druhou..Některé svorky mají zabudované vibrační tělísko, mohou tak přenášet na tělo i různou intenzitu vibrací. Rádi bychom zde uvedli alespoň základní typy svorek, které lze na našem trhu koupit a řekli si něco o nich.

Svorky kolíčkového typu:

 

Tento typ svorek se vyrábí s regulací stisku, nebo bez. Funguje podobně jako třeba prádelní kolíček, jen bývá menší a většinou je tento typ vyroben z kovu a má pogumované čelisti, které jednak zmírňují tlak na bradavky či místo kam se aplikují, ale rovněž zabraňují i zaříznutí svorek do kůže, protože plech pod nimi je celkem ostrý. Tyto svorky fungují na přužinkovém mechanizmu přes osičku stejně jako tomu je u prádelního kolíčku, narozdíl od něj však mají šroubek, kterým je možné plynule dle potřeby regulovat výšku sevření, a tím i sílu stisku. Tento typ svorek je asi nejběžnější, většinou jsou dva kusy kolíčů na jednom řetízku v délce 20-35 cm pro použití na obě bradavky současně..Někdy se prodávají samostatně bez řetízku osazeny o ozdobnou rolničku či vibrační tělísko.

 

Svorky na bradavky-Svěráček:

Svým tvarem i způsobem stahování funguje jako klasický svěrák, tedy jedna pevná část ramene a jedna část pohyblivá, která se pomocí regulačního šroubku zatahuje, nebo povoluje. Tímto typem svorek lze dosáhnout velmi silného stisku, avšak jde o jakousi tupou (příjemnou bolest), jelikož jsou obě ramena hladké tak se bradavka stejně jako předměty v klasickém svěráku při zatahování pouze zplošťuje. Svorky jsou kovové.

 

 

Kulaté svorky s vnitřním svěráčkem:

Tyto svorky fungují opět na bázi svěráku, jen jsou jinak řešeny, jedna část je napevno a druhá část se stahuje či povoluje šroubkem a je vedena ve dvou bočních kolejnicích, tím je dosaženo, že se pohyblivá část nikam nesmýká a ztahuje bradavku celou svou plochou. Navíc je tento typ osazen o drobné hroty, tedy bolest již není tak snesitelná jako u předchozího typu, ale začíná být pronikavá..Svorky jsou vyrobeny buď z černého nebo stříbrného plastu. Občas bychom asi nalezli i kovové, ale tam už bývá cena podstatně vyšší.

 

 

Svorky Spider:

Tyto svorky nejsou zcela běžné v každém e-shopu, a netěší se takovému úspěchu a popularitě jako třeba japonské svorky na bradavky, ale dle našeho názoru je to celkem škoda, jelikož představují rozumný kompromis mezi japonskými svorkami a zbytkem svorek. Svorky Spider nejsou zpočátku tak intenzivní jako japonské svorky, právě díky regulačním šroubku a tomu, že jejich plocha je hladká a bez výstupků, no na stranu druhou se jako správný pavouček dokáží také pěkně zakousnout, a to právě díky malé svírací plošce, která činí jen cca 2x2mm a je chráněna jen tenkou gumou. Svorky se na začátku tváří jako nevinná hračka, ale pak při stálém byť pomalém dotahování se zničehonic zakousnou jako tarantule a Vy cítíte silnou pronikavou bolest..! Svorky mají také dvakrát širší čelisti než japonské svorky, jdou tedy použít, třeba i na penis v klidovém stavu, popřípadě u menších penisů klidně i ve ztopořeném stavu, pokud se nasunou z boku - samozřejmě hlavně záleží i na tloušťce a průměru penisu..Každopádně jejich roztažení je 2.5 cm.

 

 

Japonské svorky na bradavky:

V poslední době asi nepopulárnější, nebo nejvíce diskutované svorky na bradavky. Jejich unikátní konstrukce s posunutým středem osy a silná pružina v kombinaci s gumovými ploškami posetými řadou ostrých výstupků z nich činí velmi silné svorky na bradavky, které okamžitě způsobují pronikavou bolest, samozřejmě záleží kdo jak je citlivý..Pro některé odolné jedince, pro které je samostatný stisk nedostatečný, lze pocit bolesti ještě umocnit zataháním za řetízek či pověšením nějakého závaží, svorky díky své unikátní konstrukci a váze závaží začnou okamžitě více svírat. Je možné je pořídit v páru na řetízku, případně i samostatně bez řetízku jen s kroužkem pro již zmiňované závaží..     

 

 

Poslední aktualizace: 14.Říjen, 2018