Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Akční nabídka

Pás cudnosti a jeho použití

Vložil název: Návody datum 28.Duben, 2015 . .

Pás cudnosti CB-3000, CB-6000, The Curve a CB-8000

 

Plastové pásy cudnosti zastupují řady CB-3000, CB-6000, The Curve a CB-8000. Plastové pásy cudnosti CB-6000 se vyrábí ve standardní délce 8,3cm nebo ve zkrácené verzi CB-6000s s délkou 6,4cm. Obě varianty je možnost mít nejčastěji v čiré nebo černé barvě, ale výjimkou nejsou ani jiná barevná provedení. The Curve je prodloužená varianta pro muže s větší výbavou. Délka klícky je 10cm. CB-8000 je rozměry podobný variantě CB-6000s, odlišuje se designem klícky.


Silikonové pásy cudnosti jsou např. Birdlock a Birdlock Pico.

Kovové pásy cudnosti těšící se oblibě jsou např. Spiderwire, Samurai a Alcatraz. 

 

POUŽÍVÁNÍ

Pás cudnosti CB6000 je jedním z nejvíce prodávaných modelů a jeho použití je velmi snadné. Pás je nutné nasazovat na penis v klidovém neztopořeném stavu. Nejideálnější je nasazování klícky za použití dostatečného množství lubrikačního gelu nebo olejíčku. Klícku nasadíte obezřetně, aby nedošlo k odřeninám kůže. Kroužek se zachycuje ze zadní strany varlat a do otvorů v kroužku se vkládá poslední spojovací díl s hroty, které pak následně spojují klícku a kroužek. V této fázi je nutná největší opatrnost, aby při spojování kroužku, spojovacího dílu s hroty a klícky nedošlo ke skřípnutí kůže.
Pás cudnosti CB6000 lze nosit dlouhodobě při dodržování hygienických návyků po každé návštěvě toalety. V případě, že pás začíná vytvářet lehké otlačeniny nebo začne někde táhnout či se zařezávat, je dobré ho ihned sundat minimálně na krátkou dobu.
 

HISTORIE

Kolem pásů cudnosti koluje nepřeberné množství mýtů, že byly používány v ranném středověku hradními pány, kteří odcházeli do Svaté země na křižácká tažení či se účastnili jiných válek, které zrovna zmítaly Evropou, aby si kovovými obručeni zajistili věrnost svých žen.  Pro tato tvrzení však neexistují hmotné ani písemné důkazy. První zmínku o pásu cudnosti nalezneme až na počátku 15.století ve  vojenském spisu Bellifortis od Konrada Kyesera von Eichstätt. Můžeme nalézt i názory benátského sexuologa Giovanni Falsettiho, že pásy cudnosti byly používány hlavně z důvodu ochrany před nemanželskými dětmi a následné povinnosti dělit majetek. Třetí vlna hypotéz označuje za zlatou éru pásů cudnosti královský dvůr Francie počátku 17.století, kdy se změnila móda a šaty začaly odhalovat dekolt.

Historici James Brundage a jeho kolegyně Felicity Riddyová podporují tvrzení, že neexistují důkazy o tom, že by se pásy cudnosti ve středověku používaly. Jejich tvrzení podporuje i mluvčí Britského muzea, které uvádí, že je pravděpodobné, že většina pásů cudnosti pochází z 19.století.
Jasně psaná historie pásu cudnosti spadá do konce 18.století, kdy se prudérní společnost na dlouhou dobu řídila tvrzením švýcarského lékaře Tissota, že masturbace je nebezpečná a škodlivá. Na patentový úřad přicházely až do 30.let minulého století stovky návrhů na různá udělátka znemožňující masturbaci.

V současné době je účelem nošení mužské varianty pásu cudnosti zabránění erekce a masturbace. Ženy, které mají u sebe klíče od mužova pásu cudnosti mají tak absolutní kontrolu nad jeho orgasmy a sexuálním životem. Takováto žena se stává hlavní a jedinou postavou mužových každodenních myšlenek, kdy se muž snaží vymyslet a udělat cokoliv, aby si zasloužil alespoň krátkodobé sundání pásu.

Při nošení pásu cudnosti dostává pocit bezmoci a velkého sexuálního napětí zcela nový rozměr. Nevěříte? Vyzkoušejte….

Poslední aktualizace: 08.Září, 2018

Související produkty: