Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex zdroj s LDC displejem

Elektro Sex zdroj s LDC displejem
Elektro Sex zdroj s LDC displejem
Model: ELSTU1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1.290Kč 1.090Kč
Cena bez daně: 1.090Kč

Nový moderní designový typ zdroje s LCD displejem, který Vám přinášíme pro Vaše elektrohrátky. Je kompatibilní se všemi doplňky, které u nás najdete kromě příslušenství pro značkový elektrosex Mystim. Tento zdroj je duální, ale propojený, což znamená, že můžete použít každý výstup zvlášť nebo oba současně, ale bez možnosti odlišného ovládání každého výstupu. Můžete použít zároveň dva různé typy příslušenství současně (např. sondu a kroužky, kolík a Wartenbergovo kolečko, nápslat a dilatátor, atd.), výběr a možnosti jsou jen na Vás a Vaší fantazii. Zdroj má 8 základních módů a 10 stupňů intenzity. Změna stupně impulzů v daném módu se mění pomocí + a -. Zdroj je velmi snadno ovladatelný, lehký a kompaktní. Funguje  na dobíjení přes USB, takže si lze vychutnat elektrostimulaci i kdekoliv na cestách.

Výhodou tohoto typu zdroje jsou dva výstupy, díky nimž lze připojit dvě různá příslušenství naráz. Nelze ale ovládat oba výstupy separátně, fungují souběžně.

Součástí balení:

. zdroj

. nabíjecí kabel

. 4ks elektrod s propojovacími kabely

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: