Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex zdroj Dual s příslušenstvím

Elektro Sex zdroj Dual s příslušenstvím
Elektro Sex zdroj Dual s příslušenstvím
Model: ELSDCh
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1.249Kč
Cena bez daně: 1.249Kč

Elektroshock Dual

Naprosto jedinečný zdroj pro Vaše  elektrosex hrátky, je kompatibilní se všemi doplňky, které u nás najdete kromě příslušenství pro značkový elektrosex Mystim. Tento zdroj je digitální a má 9 módů 15 stupňů intenzity a dva výstupy, do každého z nichž je možné pustit jiný program a upravovat separátně jeho sílu. Je snadno ovladatelný a jeho nabíjení lze přes USB kabel  z notebooku, tabletu či power banky. Baterie je integrovaná a nebudete muset stále dokupovat baterie pokud hrátky provozujete v dosahu elektrické sítě a máte některé z výše jmenovaných zařízení. 

Součástí balení elektrosexu je:

1 zdroj

2ks elektrod + kabel

2ks odpojiteného kabelu

1 ks USB kabelu pro připojení k Pc či tabletu.

1ks stahovacích pásků s kuličkami + kabel

 

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: