Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex Kit - návlek na varlata

Elektro Sex Kit - návlek na varlata
Model: ELSKBS
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Cena: 459Kč
Cena bez daně: 459Kč

Elastický návlek na varlata je dalším zajímavým přírustkem do našeho bohatého příslušenství pro elektro hrátky. Návlek je vroben z vysoce měkkého a elastického TPR, takže je velmi příjemný na kůži a snadno se díky svým vlastnostem roztáhne a jednoduše nasadí, poté se matriál rychle smrští a obepne varlata. Návlek je anatomiky tvarovaný, rozdělený na obě varlata. Lze používat samostatně jako škrtidlo, jelikož elektrické kovové vsuvky lze snad vyjmout. Ale primárně je návlek určen k elektro hrátkám pro ty, kdo hledají nápaditou altetnativu ke klasickým elektrodám.

Návlk je kompatibilní se všemi našimi zdroji, kromě systému Mystim.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: