Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex dildo

Elektro Sex dildo
Elektro Sex dildo
Model: ELSKDI
Dostupnost: Na skladě
Cena: 999Kč
Cena bez daně: 999Kč

Pro Vaše nové možnosti potěšení při používání elektrických výbojů Vám nabízíme toto dildo, které lze samozřemě používat i samostatně, ale je navrženo a koncipováno především pro používání s elektirckým proudem. Je anatomicky tvarováno, kde se v horní části rozšiřuje a imituje žalud penisu. Manipulace je snadná díky delšímu držadlu, které je bezpečně odsazeno širokou manžetou od zasoivací elektro části. Dildo lze použít jak do vagíny, tak do anusu. Toto dildo je velmi často k vidění v porno videích s fetiš nebo BDSM tématikou. Jedinou nevýhodou je, že dildo je vyrobeno z tvrdého ABS plastu.

Celková délka včetně rukojeti: 36cm

Délka dilda: 22cm

Průměr dilda: 5,5cm

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: