Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex Kit - anální/vaginální sonda se zdrojem

Elektro Sex Kit - anální/vaginální sonda se zdrojem
Elektro Sex Kit - anální/vaginální sonda se zdrojem
Model: ELSKSo2
Dostupnost: Na skladě
Cena: 589Kč
Cena bez daně: 589Kč

Druhá verze anální/vaginální sondy tentokráte s vlastním zdrojem. Přístroj je v kapesní verzi ve tvaru vajíčka, takže jen můžete velmi pohodlně uschovat či přenášet sebou, kamkoliv chcete. Součástí balení je sonda, zdroj, poutko na zavěšení a baterie. K tomuto přístroji sedí veškeré bohaté příslušenství stejně jako pro verzi Elekto Sex Kit I, které si můžete prohlédnout v naší galerii, příslušenství je však nutné dokoupit zvlášť, jelikož není součástí nabídky. Vyrobeno v Číně.

Sondu lze použít buďto do pochvy nebo do análu.

Rozměry: délka 7cm, průměr 2,8cm

Velkou výhodou zdroje je docela velká intenzita elektrošoků i při kompaktní velikosti zdroje a provozu na knoflíkovou baterii a zároveň velmi jednoduchého intuitivního ovládání, kdy nemusíte dlouze přemýšlet nad tím, co kde zmáčknout. Navíc lze volit mezi silnějšími šoky za dělší časový úsek (slow) nebo jemnějšími jehličkovými šoky v kratších časových intervalech (fast). Oba druhy elektrošoků lze ještě regulovat na intenzitu. Poslední velkou východou je možnost volby, zda si elektrošoky pustíte pouze do požadovaného nástavce (např. polštářků, anální sondy, kroužků na penis, apod.) (in) nebo použijete celou kovovou část těla zdroje k dráždění kdekoliv na těle bez jakýchkoliv drátů (out), např. přejížděním po stehnech, chodidlech či břiše či zadečku.

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: