Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex Kit

Elektro Sex Kit
Elektro Sex Kit Elektro Sex Kit Elektro Sex Kit
Model: ELSK1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 549Kč
Cena bez daně: 549Kč

Elektro sex pro méně náročné uživatele, kteří především upřednostňují cenu. K tomuto přístroji je rovněž bohaté příslušenství, které si můžete prohlédnout v naší galerii, příslušnství je však nutné dokoupit zvlášť, jelikož není součástí nabídky.Vyrobeno v Číně.

Sleva z důvodu posledních kusů, které jsou prodávány bez krabice..

Pro náročnější zákazníky, kteří očekávají kvalitnější zpracování, nabízíme elektrosex od známého výrobce Mystim, který rovněž naleznete v naší nabídce.

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: