Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Ecolab Skinsept F dezinfekce rukou a kůže 500ml

Ecolab Skinsept F dezinfekce rukou a kůže 500ml
Ecolab Skinsept F dezinfekce rukou a kůže 500ml
Model: SKSe500
Dostupnost: Na skladě
Cena: 130Kč 99Kč
Cena bez daně: 99Kč

Skinsept F je vysoce účinný bezbarvý alkoholový dezinfekční prostředek určený k dezinfekci kůže před invazivními zákroky a k hygienické a chyrurgické dezinfekci rukou. Přípravek je účinný proti bakteriím (vč .TBC) MRSA, mikroskopickým kvasinkovitým i vláknitým houbám, obaleným virům HIV/HBV/HCV, Herpes,Vaccaina- a Rota virům. Uplatňuje se ve všech typech zdravotnických zařízeních, v penzionech seniorů, domovech důchodců, ústavech sociální péče. Vyznačuje se dobrou kožní snášenlivostí i při trvalém použití.

Na kůži s nízkým výskytem mazových žláz před injekcí, punkcí, odběrem krve, očkováním naneste roztok a nechejte zasychat minimálně 15 sekund.

Před punkcí kloubů, tělních dutin, dutých orgánů a před operačními zákroky naneste roztok a nechejte zasychat minimálně 1 minutu.
Před všemi zákroky na kůži s vysokým výskytem mazových žláz naneste roztok a nechejte zasychat minimálně 10 minut.
 
100 g přípravku obsahuje 70 g 2-propanolu, 0,5 g chlorhexidinbisu (D-glukonátu), 1,5 g 30%-ní roztoku peroxidu vodíku. Další látky jsou Poly(oxyetylén), 8-glycerolmono/diakonát (C8-C10), aromatické látky, purifikovaná voda. Neobsahuje jód.

             

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: