Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Dřevěná plácačka T-11

Dřevěná plácačka T-11
Dodání: okamžitě
Model: PrT-11
Dostupnost: Na skladě
Cena: 399Kč 299Kč
Cena bez daně: 299Kč

Tato plácačka je určena pro začátečníky, kteří si chtějí SM hrátky teprve vyzkoušet a chtějí plácačku za rozumnou cenu, kterou si dle svých kreativních představ samy povrchově doladí. Plácačka je v základu neošetřena a je vhodné ji přelakovat bezbarvým lakem, či napustit olejem na dřevo, případně použít barvu. Plácačka není určena pro zkušené spankery, jelikož je vyrobena z topolové překližky o síle 1cm a mohla by časem při velkém počtu opravdu silných úderů prasknout. Pro zkušené spankery máme připravenou dubovou plácačku v tl. 2cm, kterou máme také v nabídce..

Délka 32cm, šířka 6cm

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: