Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Anální kolík ocásek AO1

Anální kolík ocásek AO1
Anální kolík ocásek AO1
Model: AO1
Dostupnost: Na objednávku
Cena: 620Kč
Cena bez daně: 620Kč

Anální kolík s psím ocáskem je vyroben z měkkého silikonu. Délka ocásku je 35 cm, délka kolíku je 10cm, průměr kolíku v nejširším místě je 4 cm.

Upozornění: Používejte anální pomůcky s dostatečným množstvím gelu a vždy opatrně zavádějte, stěny svěrače a sliznice řitního otvoru jsou náchylnější na drobné odřeniny či poranění, která jsou nepříjemná a do otevřených ranek se může dostat infekce.

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: