Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Strap on 2 v 1

Strap on 2 v 1
Strap on 2 v 1 Strap on 2 v 1
Model: Stap2v1
Dostupnost: Na skladě
Cena: 879Kč
Cena bez daně: 879Kč

Strap on 2 v 1 je dutý, takže jej mohou používat jednak ženy jako připínací penis a zároveň je vhodný i pro muže, kteří si chtějí buďto prodloužit svůj penis, nebo mají dočasný problém s erekcí a chtějí svou partnerku ještě uspokojovat nebo rovněž lze použít jako výchovný prostředek pro subíky, kteří mohou mít styk se svou Paní, ale nemají z něj nic, jelikož přes silný materiál vůbec nic necítí. Tělo dilda je příjemně měkké, pouze žalud je zpevněn. Strap on má univerzální postrojek, jehož přední část je z měkké koženky a popruhy jsou ze široké pevné gumy, která se snadno natáhne a dobře drží na těle. Postrojek je vhodný pro obvod pasu až do 98cm.

Délka: 18cm

Průměr: 5cm

Průměr otvoru: 3,5cm

Materiál: Robustní lékařský silikon

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: