Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Stimulátor klitorisu vibrační

Stimulátor klitorisu vibrační
Stimulátor klitorisu vibrační Stimulátor klitorisu vibrační
Model: Stkl
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1.129Kč
Cena bez daně: 1.129Kč

Tento malý pomocník pro Vaši rozkoš umí dvě věci zároveň -  můžete zvolit buďto funci sání, kdy si vyberete z 10 různých módů, klasickou funci vibrací, kdy volíte opět z 10 různých módů, nebo můžete obě funce zapnout zároveň. Pomůcku lze používat jak na klitoris, tak lze používat jako klasický vibrátor navíc ještě anatomicky tvarovaný na bod G. Záleží jen na Vás, jak si vše skombinujete.

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: