Chystáte se vstoupit na stránku s erotickou a sexuální tématikou, přečtěte si pozorně následující instrukce:

Stisknutím tlačítka „vstoupit“ potvrzuji, že:

  1. Je mi více než 18 let a že jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím v jiném státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů ČR, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že vstup na tyto stránky není omezen nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují ani jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky v tomto prohlášení.

Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Aktuální články

Elektro Sex - gumové oválné pásky

Elektro Sex - gumové oválné pásky
Model: ELSKPS
Dostupnost: Na skladě
Cena: 459Kč
Cena bez daně: 459Kč

Gumové oválné pásky jsou dalším variabilním příslušenstvím, které lze použít se všemi zdroji ze série Elektro Sex Kit. Pásky jsou samostatné, s různými průměry - 9cm a 10cm. Variabilita použití je vysoká, a to především díky tomu, že pásky jsou vytvořeny z velkých kroužků navlečenou úzkou páskou, kteou lze následně odejmout, a tím získat dva velké kroužky. Použití záleží jen na Vaší fantazii a chuti. Lze je použít jak na penis, tak i na varlata, jako vaginální i anální stimulátor a díky velkému průměru kroužků je lze nasadit i na menší ňadra. 

Napsat recenzi

Vaše jméno:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: